Admiral Hot Spot – Automat Barowy

Admiral Hot Spot to pierwszy automat na którym można było zagrać w takie tytuły jak Sizling Hot, Ultra Hot, American Poker, czy Burning Target. Najstarsze wersje barowe posiadały dodatkową mini grę Hi-Lo Bank, która służyła tylko i wyłącznie do tzw. przelewania kredytów. Stare Hotspoty to klasyka barowych automatów, koszmar i nadzieja hazardzistów, oraz magiczne chwile spędzone przy monitorze na którym archaiczne, graficzne elementy wraz z prostymi dźwiękami potrafiły zahipnotyzować niejednego gracza.

Admiral Hot Spot – owoce i siódemki

Stary, klasyczny Automat Admiral Hot Spot oferował w swojej oryginalnej wersji cztery, bardzo popularne w swoim czasie gry:

  • Sizzling Hot, który dawał największą, jednorazową wygraną w postaci układu pięciu siódemek, był najczęściej obleganą grą. Maksymalna wygrana na stawce 100 (10zł) mogła wynieść nawet 10 tyś zł, a więc sama świadomość takiej wygranej działała na wyobraźnie.

Klasyczny sizzling hot i pięć siódemek

 

  • Ultra Hot, wzorowany na starych barowych maszynach i jego magiczne „ściany” z owoców, które podwajały wygraną. prosta gra składająca się z 9 pół i 5 linii wygrywających.

Klasyczny Ultra Hot i ściana śliwek

 

  • Burning Target – Gra nieco bardziej zaawansowana, bo oferowała 10 darmowych kręceń po wypadnięciu specjalnych symboli – gwiazdek. Przy każdym darmowym kręceniu, kiedy wypadł symbol celownika – dotychczasowa wygrana była podwajana x2. Potrafiła dać naprawdę duże wygrane!

Klasyczna, pierwsza wersja Burning target

 

  • American Poker – Mega klasyka, czyli poker, uwielbiany przez starszych graczy – niektórzy potrafili przesiadywać całe noce na tej grze, ponieważ była tak skonstruowana, że można na niej było długo pograć.

American poker II Admiral Hotspot

Wygrane Admiral Hot Spot

Automat oferuje szybkie wygrane nawet z małego wkładu własnego, stąd tak duża jego popularność. W czasach swojej świetności czyli w końcówce lat 90-tych, oraz na początku lat 2000, najczęściej spotykanymi maszynami były stare automaty Admiral Hot Spot, które wypłacały wygrane 5-ciozłotówkami. Maszyna mogła wypłacić jednorazowo ok. 5 tyś zł, a większe wygrane były wypłacane bezpośrednio u właściciela salonu gier.

Szczęśliwcy, którzy trafili na bardzo dobrze płatny układ, musieli przebrnąć przez tzw. grę bonusową, nazywaną „kręceniami AG”. Pojawiała się specjalna tarcza losująca, która dawała punkty lub kolejne dodatkowe kręcenia AG. Ten rodzaj bonusu pojawiał się zawsze, kiedy wpadała jednorazowa, duża wygrana i była symbolem „grubego grania”.

 

Admiral Hot Spot Kręcenia AG

 

Stary Admiral Hot Spot tylko w muzeum?

Dziś stare automaty Hotspot są już praktycznie niedostępne, a za jakiś czas będzie można na nie popatrzeć tylko w muzeum. Stare, przestarzałe gry zostały zastąpione przez nowsze, z lepszą grafiką, animacjami i dźwiękiem. Podobnie jak gry video przeszły metamorfozę i automaty z grami typu Pacman, tak samo automaty hazardowe i owocówki oferują coraz bardziej zaawansowaną technicznie rozgrywkę. Zanim jednak opiszemy aktualnie dostępne nowe wersje znanych gier tj. Sizzling Hot, Ultra Hot itd, skupimy się na nowszej generacji Hotspotów, ale dziś już również przestarzałych, a mianowicie Hotspot Platinum. To już w kolejnym artykule na naszych łamach, na który zapraszamy.

Gdzie zagrać online w Admiral Hot Spot?

Nie będziemy was wprowadzać w błąd – aktualnie praktycznie nigdzie! Chyba, że posiadacie specjalny emulator – kilka lat temu zostało wydanych kilka gier ze starego Hotspota, ale czy nadal jest dostępny, trudno powiedzieć. Jakiś czas temu stare, klasyczne gry oferowało jedno z kasyn, ale jak się okazało ma ono kiepską opinię, korzysta z modyfikowanego oprogramowania oraz aktualnie jest trudno dostępne, więc nie polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *